خب به سلامتی وارد سال 1399 شدیم . همین اول بگم که سال 1398 بدترین و نحس ترین و هر چی ترین از نظر بدی بگی ، برای من بوده ، به جز از لحاظ اقتصادی که سال خوبی برام بوده . که اینم لعنت به پول . نه گندی این سالو میخواستم و نه پولشو .

از اخبار وحشتناک توی این سال که بر مملکت رفت که فکر کنم هر کدوم از این حوادث که بر سر ملت ایران گذشت ، توی کشورهای پیشرفته هر صد سال یک بار اتفاق میفته . ولی توی کشور فلک زده ی ما همه ی این اتفاقات با هم و در یک سال به وقوع پیوست . 

اینقدر این اخبار وحشتناک رو شنیدم که از لحاظ روحی خیلی داغونم . امیدوارم سال جدید ، سالی باشه که حداقل بشه ی نفسی تازه کرد . آخه خدا اقلا بذار این مردم بدبخت ایران ی نفسی بگیرن ، بعد دوباره آزمایششون کن . والا تحمل ما هم حدی داره .

این اخر سالی هم از بس حوادث که کم داشتیم ، این کرونا هم بهش اضافه شد . معلوم هم نیست که چه موقعی این بلا از سر ملت ایران رفع بشه و معلوم نیست خودمون و اعضای خانواده امون زنده از این بلا بیرون میائیم یا نه . معلوم نیست کار و بارا دوباره کی شروع میشه . چه میشه کرد . ما در یک کشور جهان سومی که از لحاظ سوم بودنش ، فکر کنم مغلطه شده و احتمالا جهان دهمی داریم زندگی میکنیم .

امیدوارم توی این سال جدید ، حوادث بد کمتری داشته باشیم و سالی نسبتا خوب از لحاظ اقتصادی برای مردم باشه .

فرا رسیدن نوروز را خدمت همه وبلاگی ها و دوستان عزیز خودم تبریک عرض می کنم و سالی همراه با موفقیت و سلامتی و شادکامی برای همه ی شما آرزومندم .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها